Bedna pro masožravce.JPG
Hovezí na pepři + paštika
Křepelka a vepřové
Grilovací omáčky
Polický uherák
Sušené maso Hovězí
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám

Skrzynka prezentowa dla mięsożercy

Tak naprawdę jest! Nasza skrzynka prezentowa dla smakosza składa się z unikalnych produktów uczciwych producentów czeskich. W tej skrzynce nie znajdują się żadne chemiczne dodatki ani stabilizatory. Ponieważ mężczyźni są z natury mięsożercami... [pl:product_detail_show_all_description]
322.00 zł
* cena zawiera podatek VAT
(15)
Doprava zdarma
Předpokládané doručení Wtorek 21.9.
Przygotowana do wysyłki
Wystarczająca trwałość
Bezpieczne opakowanie
Jakościowe produkty
Jakościowy materiał
Numery na skrzynkę
Manboxeo Skrzynka dla mięsożercy zawiera 11 produktów:
Ręcznie robiona Skrzynka Prezentowa Manboxeo
Łom z warsztatu Manboxeo
WIADOMOŚĆ osobista
Wieprzowina w sosie własnym 130 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 09/2022 Składniki
Soczyste mięso wołowe o smaku czarnego pieprzu 210 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 09/2022 Składniki
Tradycyjna salami Polický uherák 200 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 11/2021 Składniki
Pasztet z jelenia z żurawiną 130 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 08/2022 Składniki
Uczciwy sos grillowy czosnkowy 235 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 03/2023 Składniki
Uczciwy sos grillowy miodowy 235 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 03/2023 Składniki
Suszone mięso wołowe Fine Gusto 25 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 01/2023 Składniki
Zastąpione: [MB02273-PL]
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 09/2022
Tradycyjna pieczona przepiórka z dzikimi przyprawami 200 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 09/2022 Składniki
Wymiary i waga
Waga:
4,9 kg
Temperatura przechowywania:
do 20 °C
Zewnętrzne wymiary skrzynki:
23x23x23 cm

Czysto czeska skrzynka prezentowa!

Tak naprawdę jest! Nasza skrzynka prezentowa dla smakosza składa się z unikalnych produktów uczciwych producentów czeskich. W tej skrzynce nie znajdują się żadne chemiczne dodatki ani stabilizatory. Ponieważ mężczyźni są z natury mięsożercami, skrzynka zawiera różne rodzaje mięsa i różne smaki. Nie brakują również sosy do potraw mięsnych.

Wspaniały smak, świetny design

Produkty wchodzące w skład skrzynki prezentowej dla smakosza nie są doskonałe tylko pod względem smaku, ale ich producenci naprawdę mnóstwo czasu poświęcili uwadze również ich poszczególnym opakowaniom. Wizualnie te przekąski wywołują wrażenie jakościowych, staroczeskich produktów, dzięki którym każdemu smakoszowi od razu płynie ślinka. 

Doświadczenie gastronomiczne

Poszczególne specjały, które są dla wielu osób doświadczeniem gastronomicznym, są w skrzynce prezentowej dla smakosza przygotowane w następujący sposób: 

Pieczona przepiórka według pani nadleśniczy – specjalność przygotowana zgodnie z tradycyjną recepturą z gajówki. Pieczona na bekonie z warzywami i dzikimi przyprawami. Nadaje się również jako przysmak do wina. Bez glutenu. 

Wieprzowina w sosie własnym – po prostu mięso wieprzowe jak powinno być - 99% jakościowej wieprzowiny - tylko niemielone mięso wieprzowe i szczypta soli. Bez dodanej wody, tylko sos z mięsa. Bez glutenu. 

Pasztet z jelenia z żurawiną – pasztet, który dzięki charakterystycznemu smakowi marynowanego mięsa z jelenia i żurawiny jest prawdziwą ucztą dla znawców i miłośników wyrobów z dziczyzny. Bez glutenu. 

Wołowina w pieprzu – tradycyjnie przygotowane mięso wołowe, które urozmaicone jest świeżo zmiażdżonym pieprzem. Dzięki specjalnie zaprojektowanej sterylizacji mięso jest soczyste i ma przyjemny aromatyczny smak. Bez glutenu. 

Sucha kiełbasa - ulubiona tradycyjna salami, która jest prawie nieodróżnialna od oryginalnych salami węgierskich o aromatycznym smaku. Produkt wyprodukowany przez producenta krajowego z miejscowości Police, który gwarantuje wykorzystanie wysokiej jakości surowców i delikatnego smaku.

Suszone mięso wołowe – do suszenia używana jest tylko chuda wołowina. Delikatnie osolone plastry o grubości 4 mm suszone są przez kilka godzin, zachowując smak prawdziwego mięsa. Bez glutenu. 

Sos grillowy czosnkowy – domowy, uczciwie przygotowany sos wyprodukowany w jakości tzw. "HOME MADE", a więc bez barwników sztucznych, stabilizatorów i konserwantów. Czosnek marynowany w sosie traci swój pierwotny ostry smak, mogą więc Państwo cieszyć się przyjemnym "migdałowym" smakiem poszczególnych plasterków. Bez glutenu. 

Sos grillowy miodowy – domowy, uczciwie przygotowany sos wyprodukowany w jakości tzw. "HOME MADE", a więc bez barwników sztucznych, stabilizatorów i konserwantów. Miód czeski nadaje temu sosowi przyjemny, lekko słodki smak. Bez glutenu. 

Wowboxeo - kiedy zwykłe prezenty dla mężczyzn nie wystarczą! 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług. Więcej tutaj