Bedna pro vousáče
Parker-Shavetta-Black-PTB.jpg
Ziletky-Derby-Premium-Double-Edge-5ks.jpg
Sampon-na-vousy-a-gel-na-holeni.jpg
Byjome-Epicure-olej-na-vousy-30-ml.jpg
Noberu-kartac-na-vousy.jpg
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám

Skrzynka prezentowa dla brodacza

Czy masz w domu brodacza? Zastanawiasz się nad odpowiednim prezentem? Nie szukaj już niczego! Skrzynka dla mężczyzny brodacza jest dokładnie tym, czego potrzebuje! Jakościowe produkty z całego świata - Czechy, Indie, Hiszpania, Turcja, Szwecja... [pl:product_detail_show_all_description]
393.00 zł
* cena zawiera podatek VAT
(2)
Doprava zdarma
Předpokládané doručení Wtorek 21.9.
Przygotowana do wysyłki
Wystarczająca trwałość
Bezpieczne opakowanie
Jakościowe produkty
Jakościowy materiał
Numery na skrzynkę
Manboxeo Skrzynka dla brodacza zawiera 9 produktów:
Ręcznie robiona Skrzynka Prezentowa Manboxeo
Łom z warsztatu Manboxeo
WIADOMOŚĆ osobista
Luksusowa brzytwa Parker Shavetta Black PTB
Składniki
Bardzo ostre żyletki do golenia Derby Premium Double Edge 5 szt.
Składniki
Przezroczysty żel do golenia Hey Joe Clear Shaving gel 250 ml
Składniki
Szampon nawilżający do brody Nober Beard Wash 130 ml
Składniki
Odżywczy olejek do pielęgnacji wąsów Byjome Epicure Beard Oil 30 ml
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 09/2022 Składniki
Bambusowa szczotka do brody Noberu
Składniki
Wymiary i waga
Waga:
2,75 kg
Temperatura przechowywania:
do 30°C
Zewnętrzne wymiary skrzynki:
23x23x23 cm

TO NAJLEPSZE DLA JEGO WĄSÓW

Czy masz w domu brodacza? Zastanawiasz się nad odpowiednim prezentem? Nie szukaj już niczego! Skrzynka dla mężczyzny brodacza jest dokładnie tym, czego potrzebuje! Jakościowe produkty z całego świata - Czechy, Indie, Hiszpania, Turcja, Szwecja. Skrzynka z łomem zachwyci każdego mężczyznę z brodą, ponieważ o brodę trzeba dbać! Ale twój brodacz nie wie w jaki sposób? Nie rozpaczaj, nasza skrzynka zawiera wszystko, czego potrzebuje do pielęgnacji brody.

NOSZENIE BRODY JEST IN!

Gdzie te czasy, kiedy broda nie była zbyt popularna. Dziś tak nie jest, doskonale zadbana broda cieszy się dużą popularnością, ale do doskonałości potrzebne są produkty najlepszej jakości, a właśnie te zawiera nasza skrzynka prezentowa.

Luksusowa brzytwa Parker Shavetta Black PTB – ma żyletkę, ale wygląda jak brzytwa, taka jest shavetta indyjskiej marki Parker, która do produkcji swoich produktów wykorzystuje wyłącznie materiały wysokiej jakości. Idealne dla każdego, kto nie lubi szlifowania. Wyprodukowano w Indiach.

Bardzo ostre żyletki do golenia Derby Premium Double Edge 5 szt. – nie można obejść się bez żyletek, dlatego nasza skrzynka zawiera 5 żyletek zapakowanych osobno w papier woskowany. Żyletki z jakościowej szwedzkiej stali nierdzewnej mają polimerową powłokę. Są elastyczne, cienkie, zapewniają gładsze golenie, dłuższą wytrzymałość.

Przezroczysty żel do golenia Hey Joe Clear Shaving gel 250 ml – dzięki przezroczystemu i niepieniącemu się żelowi Hey Joe golenie będzie idealne, a skóra miękka i bez podrażnień. Żel nie zawiera alkoholu, odżywia brodę, zapobiega swędzeniu skóry. Wyprodukowano w Hiszpanii.

Odżywczy olejek do pielęgnacji wąsów Byjome Epicure Beard Oil 30 ml – olejek, dzięki któremu broda będzie odżywiona, miękka i nawilżona. Zapobiega strzępieniu się i łamaniu. Wąsy wyglądają zdrowie, schludnie. Olejek zmniejsza swędzenie i drapanie w wyniku wzrostu nowej brody. Świeży aromat cytrusów z akcentemdrzewnym. Wszystko to dzięki mieszance 4 naturalnych olejków (słonecznikowego, oliwkowego, arganowego, migdałowego). Wyprodukowano w Republice Czeskiej.

Bambusowa szczotka do brody Noberu – szczotka szwedzkiej marki Noberu dla brodacza, który chce mieć brodę w odpowiednim kształcie. Szczotka o specyficznym okrągłym kształcie o średnicy 5,8 cm usuwa wypadane wąsy i martwą skórę. Wykonana jest z drewna bambusowego i szczecin dzika.

Szampon nawilżający do brody Nober Beard Wash 130 ml – nawilżający szampon szwedzkiej marki Noberu wzbogacony olejem arganowym i zieloną herbatą, który skutecznie i delikatnie oczyszcza brodę oraz koi skórę pod brodą. O zmysłowym zapachu drzewa sandałowego, skóry i piżma.

Manboxeo – Największy sklep internetowy z oryginalnymi produktami – Kiedy zwykłe prezenty dla mężczyzn nie wystarczą

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług. Więcej tutaj