Bedna plná specialit
Bedna plná specialit
Bedna plná specialit
Bedna plná specialit
Bedna plná specialit
Bedna plná specialit
Bedna plná specialit
Bedna plná specialit
Bedna plná specialit
Bedna plná specialit
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám

Skrzynka pełna specjałów

Czy w twojej okolicy znajduje się ktoś, kto lubi rozmaite specjały? Czy na próżno zastanawiasz się, co jeszcze może go zaskoczyć i zadowolić? Gwarantujemy, że gdy spojrzy na smakołyki ukryte w tej drewnianej Skrzynce z łomem, ślina zaczyna mu się... [pl:product_detail_show_all_description]
355.00 zł
* cena zawiera podatek VAT
(4)
Doprava zdarma
Předpokládané doručení Wtorek 21.9.
Przygotowana do wysyłki
Wystarczająca trwałość
Bezpieczne opakowanie
Jakościowe produkty
Jakościowy materiał
Numery na skrzynkę
Manboxeo Skrzynka pełna specjałów zawiera 13 produktów:
Ręcznie robiona Skrzynka Prezentowa Manboxeo
Łom z warsztatu Manboxeo
WIADOMOŚĆ osobista
Szarpana wieprzowina na piwie z czarnym pieprzem 300 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 06/2023 Składniki
BBQ szarpana wołowina 300 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 06/2023 Składniki
Szynka z pieczeni wieprzowej wędzona zimnym dymem 100 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 02/2022 Składniki
Szynka suszona z jakościowej wołowiny 100 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 02/2022 Składniki
Pyszny pasztet z kaczki 190 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 06/2023 Składniki
Luksusowy dżem truskawkowy z czekoladą i limonką 200 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 07/2023 Składniki
Herbatniki o smaku goudy 100 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 01/2023 Składniki
Tabliczka czekolady Alles Gute Art of Chocolate 120 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 09/2022
Chrupiące precle Snyder's Cheddar Sandwich 60 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 01/2022 Składniki
Chrupiące precle Snyder's Original 44 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 12/2021 Składniki
Wymiary i waga
Temperatura przechowywania:
do 25 °C
Zewnętrzne wymiary skrzynki:
23×23×23 cm

Wybrane specjały o smakach słonych i słodkich 

Czy w twojej okolicy znajduje się ktoś, kto lubi rozmaite specjały? Czy na próżno zastanawiasz się, co jeszcze może go zaskoczyć i zadowolić? Gwarantujemy, że gdy spojrzy na smakołyki ukryte w tej drewnianej Skrzynce z łomem, ślina zaczyna mu się zbierać. Aby jednak nie było to tak łatwe, trzeba najpierw podważyć wieko skrzynki własnymi rękami!

Luksusowe doznania

Przysmaki znajdujące się w naszej Skrzynce prezentowej pełnej specjałów pochodzą tylko od sprawdzonych i uczciwych producentów, którzy naprawdę rzetelnie wykonują swoją pracę i robią to z miłością. Na próżno szukałbyś różnych zamienników i niskiej jakości surowców. Ponadto przygotowaliśmy skrzynkę tak, aby każdy miłośnik specjałów miał możliwość spróbowania nietradycyjnych i nowych przysmaków słodkich i słonych. Sama Skrzynka jest zatem, tak samo jak przysmaki, które zawiera, wysokiej jakości i wykonana bardzo szczegółowo.

Z czego można się cieszyć?

Luksusowy dżem truskawkowy z czekoladą i limonką – z tym dżemem życie naprawdę będzie słodkie! Nie można oprzeć się połączeniu truskawek, soku z limonki i jakościowej czekolady z Dominikany. Doskonały na przykład do naleśników.

Szarpana wieprzowina na piwie z czarnym pieprzem – naprawdę uczciwy specjał produkowany bezpośrednio dla naszego sklepu przez pierwszorzędnych regionalnych producentów. Ten przysmak nie zawiera żadnych chemicznych konserwantów ani zamienników. Wszystkie zastosowane surowce są najwyższej jakości i doskonale połączone.

BBQ szarpana wołowina – musisz spróbować tego przysmaku! Doskonale przyprawione mięso wołowe według naszej własnej receptury. Musztarda, sos worcester i powidła śliwkowe nadają mu nieodparty smak. Całość dopełnia odrobina chili i dobrze wyważona mieszanka przypraw.

Szynka z pieczeni wieprzowej wędzona zimnym dymem – ta najsmaczniejsza, starannie wyselekcjonowana pieczeń dojrzewała w suchych i ciemnych pomieszczeniach, aby uzyskać wyrazisty smak i niepowtarzalny aromat. Została przygotowana na miarę w małej karkonoskiej firmie, która kładzie nacisk na jakość składników, tradycję przygotowania i właściwe wędzenie. 

Szynka suszona z jakościowej wołowiny – wyjątkowa szynka z rodzinnej rzeźni pod Karkonoszami, którą po prostu pokochasz. Dzięki dojrzewaniu w ciemnych i suchych pomieszczeniach w pełni rozwinął się jej charakterystyczny smak i aromat. Prosciutto jest fermentowane, więc można je przechowywać w temperaturze pokojowej do momentu rozpakowania.

Pyszny pasztet z kaczki – za tym pasztetem stoi długa i uczciwa praca. Marynowane mięso miesza się z wątróbką kaczą i smalcem z kaczki, stwarzając wyjątkowy przysmak, którym można się delektować zwłaszcza przy winach czerwonych lub destylatach ziołowych.

Herbatniki o smaku goudy – herbatniki serowe są doskonałym towarzyszem wina. Zdobędą cię intensywnym smakiem, który razem z winem tworzy boskie doznania.

Tabliczka czekolady Alles Gute – niemiecka rodzinna fabryka czekolady Art of Chocolate to gwarancja najwyższej jakości. Delikatna czekolada mleczna przygotowana jest według tradycyjnej receptury z najlepszych składników.

Chrupiące precle Snyder´s Cheddar Cheese – chrupiące kawałki amerykańskich precli o smaku sera cheddar świetnie nadają się do degustacji specjałów piwnych. 

Chrupiące precle Snyder´s Salted Caramel – chrupiące precle, które pokochasz. Bogaty i wyjątkowy smak nie pozwoli ci pozostać przy jednej paczce. 

Wowboxeo – kiedy zwykłe prezenty dla mężczyzn nie wystarczą!

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług. Więcej tutaj