Bedna vlastní set modelů
Bedna vlastní set modelů
Bedna vlastní set modelů
Bedna vlastní set modelů
Bedna vlastní set modelů
Bedna vlastní set modelů
Bedna vlastní set modelů
Bedna vlastní set modelů
Bedna vlastní set modelů
Bedna vlastní set modelů
Bedna vlastní set modelů
Bedna vlastní set modelů
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám

Skrzynka z zestawem modeli 3D

Drewniane składanki od dawna nie są już domeną małych dzieci. Wręcz przeciwnie, te mogą być dosyć trudne nawet dla dorosłych. Nagrodą jednak jest absolutnie unikalny ruchomy model opracowany bardzo szczegółowo i niekończąca się zabawa. Zabawę... [pl:product_detail_show_all_description]
355.00 zł
* cena zawiera podatek VAT
(1)
Doprava zdarma
Předpokládané doručení Wtorek 21.9.
Przygotowana do wysyłki
Wystarczająca trwałość
Bezpieczne opakowanie
Jakościowe produkty
Jakościowy materiał
Numery na skrzynkę
Manboxeo Skrzynka z zestawem modeli 3D zawiera 12 produktów:
Ręcznie robiona Skrzynka Prezentowa Manboxeo
Łom z warsztatu Manboxeo
WIADOMOŚĆ osobista
Model drewniany składany 3D sześcian
Model drewniany składany Sportowiec
Model drewniany składany Twister Maxi
Model drewniany składany Samolot
Drewniany spirograf
Napój energetyczny z warsztatu Manboxeo 250 ml
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 06/2023 Składniki
Tabliczka czekolady Alles Gute Art of Chocolate 120 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 09/2022
Chrupiące precle Snyder´s Cheddar Cheese 56 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 12/2021 Składniki
Zastąpione: [MB02264-PL]
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 03/2022
Chrupiące precle Snyder´s Salted Caramel 100 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 12/2021 Składniki
Zastąpione: [MB02265-PL]
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 03/2022
Wymiary i waga
Temperatura przechowywania:
do 25 °C
Zewnętrzne wymiary skrzynki:
23×23×23 cm

Radość, zabawa i test cierpliwości

Drewniane składanki od dawna nie są już domeną małych dzieci. Wręcz przeciwnie, te mogą być dosyć trudne nawet dla dorosłych. Nagrodą jednak jest absolutnie unikalny ruchomy model opracowany bardzo szczegółowo i niekończąca się zabawa. Zabawę zapewnia sama oryginalna drewniana Skrzynka z łomem, której wieko przybiliśmy gwoździami.

Niech się bawi, kto ma chęć

Dla wszystkich miłośników modeli i łamigłówek ten zestaw będzie tym najlepszym prezentem. Bawcie się podczas składania i grania. Układanki są również wspaniałym urządzeniem antystresowym. A kiedy znudzi wam się gra, to te stylowe modele zajmują godne miejsce jako dekoracja.

Model drewniany składany 3D sześcian - łamigłówka, w której musisz poprawnie złożyć 12 drewnianych części w celu uzyskania sześcianu. Czy to wydaje się łatwe? Niezupełnie. Poszczególne elementy posiadają dużo małych wycięć, którymi różnią się od siebie. 

Model drewniany składany Sportowiec - sportowiec, który nigdy się nie zmęczy. Ciągle będzie was bawić swoimi przewrotami, wymykami i odmykami. 

Model drewniany składany Twister Maxi - zbuduj własny fidget spinner! Ale nie bylejaki! Ten jest czysto drewniany i aby go złożyć, nie potrzebujecie nawet kleju. Wspaniałe urządzenie antystresowe. 

Model drewniany składany Samolot - mały model mechaniczny samolotu z prostym mechanizmem obrotowym. Pomaga rozluźnić się

Szablon do rysowania drewniany Spirograph - kto nie zna tego narzędzia do rysowania złożonych wzorów? Ten spirograf składa się z czterech kół zębatych z kilkoma otworami, do których wstawia się ołówek, i jednej dużej ramy. Tylko z materiałów naturalnych. 

By składanie było prostsze...

Napój energetyczny z warsztatu Manboxeo 250 ml - naładuj się napojem energetycznym, który przyjemnie zaskoczy cię doskonałym smakiem i zabawnym designem bezpośrednio z naszego warsztatu.

Tabliczka czekolady Alles Gute – niemiecka rodzinna fabryka czekolady Art of Chocolate to gwarancja najwyższej jakości. Delikatna czekolada mleczna wyprodukowana zgodnie z tradycyjną recepturą przy użyciu najlepszych składników.

Chrupiące precle Snyder´s Cheddar Cheese - oryginalne kawałki chrupiących precli o smaku sera Cheddar. Ta przekąska producenta amerykańskiego może uzależniać dzięki charakterystycznemu smakowi.

Chrupiące precle Snyder´s Salted Caramel - oryginalne kawałki słodkich i słonych precli karmelowych. Ta przekąska producenta amerykańskiego może uzależniać dzięki charakterystycznemu smakowi.

Model drewniany składany Ewa: Plane - mały model mechaniczny samolotu z prostym mechanizmem obrotowym. Pomaga rozluźnić się

Szablon do rysowania drewniany Souvenir Spirograph - kto nie zna tego narzędzia do rysowania złożonych wzorów? Ten spirograf składa się z czterech kół zębatych z kilkoma otworami, do których wstawia się ołówek, i jednej dużej ramy. Tylko z materiałów naturalnych. 

Wowboxeo - kiedy zwykłe prezenty dla mężczyzn nie wystarczą!

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług. Więcej tutaj