SET Koření + Máslíčka
SET Koření + Máslíčka
SET Koření + Máslíčka

Zestaw przypraw do grilla i słodyczy z czekoladą

Grillowanie to nie tylko pieczenie mięsa nad ogniem. Równie ważne jest też przygotowanie i odpowiednie doprawienie. Wspaniała mieszanka przypraw, którą wystarczy lekko posypać mięso przed grillowaniem, ułatwi ci pracę. Luksusowe wrażenia kulinarne... [pl:product_detail_show_all_description]
71.00 zł
* cena zawiera podatek VAT
[pl:delivery_info_quick_delivery_label]
Předpokládané doručení Wtorek 21.9.
[pl:product_detail_important_info]
  • NIE CHODZI O PREZENT W SKRZYNCE Z ŁOMEM CZY W SKRZYNI Z PIŁKĄ
Przygotowana do wysyłki
Wystarczająca trwałość
Bezpieczne opakowanie
Niezawodna dostawa
Sprawdzony smak
Jakościowe produkty
Manboxeo Zestaw przypraw do grilla i słodyczy z czekoladą zawiera 2 produkty:
Mieszanka przypraw do grilla Sansibar 40 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 11/2023 Składniki
Konfekt do grilla z czekoladą 6 szt.
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 09/2022 Składniki

Luksusowe barbecue menu u ciebie w domu

Grillowanie to nie tylko pieczenie mięsa nad ogniem. Równie ważne jest też przygotowanie i odpowiednie doprawienie. Wspaniała mieszanka przypraw, którą wystarczy lekko posypać mięso przed grillowaniem, ułatwi ci pracę. Luksusowe wrażenia kulinarne zapewni ci słodycz z czekoladą. Można go zastosować na kilka sposobów - jako dip lub pozwolić, by rozpuścił się na mięsie bezpośrednio podczas grillowania. Czy jesteś gotowy spróbować czegoś nowego i niezwykłego? 

Mieszanka przypraw do grilla Zanzibar 40 g - doskonale zrównoważona mieszanka przypraw, która łączy w sobie odcienie papryki, skórki cytryny, majeranku i cynamonu. Za starannym mieszaniem składników stoi słynna niemiecka restauracja Sansibar, która jest gwarancją najwyższych wrażeń dla smakoszy. 

Konfekt do grilla z czekoladą 6 szt. - czekolada i mięso mogą wydawać się bardzo nietypowym połączeniem, ale gwarantujemy, że pokochasz ten nowy smak. Zestaw zawiera trzy wspaniałe smaki: egzotyczne Karaiby, ostre Chili z ziołowy Ogród babci. Prawdziwy przysmak z rodzinnej niemieckiej fabryki czekolady Schell.

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług. Więcej tutaj