Truhla JERKYNÁTOR
Truhla JERKYNÁTOR
Truhla JERKYNÁTOR
Darkova truhla pro zeny.jpg
Společné fotografie k truhlám

Skrzynia prezentowa dla miłośnika JERKY

KTO TO JEST JERKYNATOR? Jerkynator to postać tajemnicza, która powstała z ciemnych głębin mięsa, by zaspokoiła głód i smak każdego, kto lubi suszone mięso. Wyjątkowość polega na połączeniu KROWY, ŚWINI i INDYKA. Z każdego z nich Jerky zabrał tylko t... [pl:product_detail_show_all_description]
304.00 zł
* cena zawiera podatek VAT
(1)
Doprava zdarma
Předpokládané doručení Wtorek 21.9.
[pl:product_detail_important_info]
  • CHODZI O PREZENT PRZEZNACZONY DLA KOBIET. PREZENTY DLA MĘŻCZYZN MOŻNA ZNALEŹĆ TUTAJ.
Przygotowana do wysyłki
Wystarczająca trwałość
Darmowa wiadomość
Bezpieczne opakowanie
Niezawodna dostawa
Jakościowe produkty
Damboxeo Skrzynia dla miłośnika JERKY zawiera 12 produktów:
Ręcznie robiona damska skrzynia prezentowa Damboxeo
Stylowa piłka
Zamek z kłódką szyfrową w kształcie torebki
WIADOMOŚĆ osobista
Suszone mięso wołowe WildSpartan Jerky
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 02/2022
Suszone mięso wołowe ze szczyptą chili i pieprzu WildSpartan Jerky 40 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 02/2022 Składniki
[MB02273-PL]
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 09/2022
[MB02270-PL]
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 08/2022
[MB02274-PL]
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 08/2022
[MB02272-PL]
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 08/2022
[MB02254-PL]
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 09/2022
[MB02271-PL]
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 08/2022
Wymiary i waga
Waga:
3,4 kg
Temperatura przechowywania:
do 25 °C
Zewnętrzne wymiary skrzyni:
23,5x22,7x36,5 cm (w:sz:d)

KTO TO JEST JERKYNATOR? 

Jerkynator to postać tajemnicza, która powstała z ciemnych głębin mięsa, by zaspokoiła głód i smak każdego, kto lubi suszone mięso. Wyjątkowość polega na połączeniu KROWY, ŚWINI INDYKA. Z każdego z nich Jerky zabrał tylko to najchudszenajsmaczniejsze i najlepsze... albo po prostu to nazwa naszej nowej Wowboxeo skrzyni prezentowej z zamkiem i piłką ;)

DOSKONAŁE SUSZONE MIĘSO

Jak już wspominano wyżej, skrzynia prezentowa dla miłośnika Jerky zawiera połączenie starannie dobranych produktów tego najlepszego, najsmaczniejszego najchudszego suszonego mięsa:

WildSpartan Jerky STEAKFIRE wołowina - unikalne suszone mięso wołowe z Alp austriackich, które zachwyci wszystkich doskonałym połączeniem smaku steku, papryki, delikatnego chili i pieprzu. Miękkie mięso dosłownie rozpływa się w ustach. Bez glutenu, bez chemicznych dodatków. 

Indiana Jerky PEPPERED wołowina - oryginalna receptura, która wyróżnia się typowym europejskim słonym smakiem mięsa. Do przygotowania używana jest sól z Morza Martwego. Idealnie aromatyzowana rozsądną dawką pieprzu. Bez glutenu i z niską zawartością tłuszczu.

Fine Gusto Suszone mięso wołowina - do suszenia używane są tylko wybrane kawałki chudej wołowiny. Delikatnie solone plastry 4 mm, które suszone są przez kilka godzin, zachowują smak prawdziwego mięsa. Bez glutenu i bez chemicznych dodatków.

Indiana Jerky NATURAL wołowina - przepis, który wyróżnia się typowym europejskim słonym smakiem mięsa. Do przygotowania użyto soli z Morza Martwego, której tutaj jest mniejsza ilość niż w innych opakowaniach Indiana jerky. Bez glutenu i z niską zawartością tłuszczu.

WildSpartan Jerky CLASSIC wołowina 40 g - najlepsza suszona wołowina z Austrii, która ma przyjemny smak steka i dosłownie rozpływa się w ustach. Bezglutenowy, bez dodatków do żywności.

Indiana Jerky ORIGINAL indyk - przepis, który wyróżnia się typowym europejskim słonym smakiem mięsa. Do przygotowania użyto soli z Morza Martwego, której tutaj jest mniejsza ilość niż w innych opakowaniach Indiana jerky. Idealnie aromatyzowany rozsądną dawką pieprzu. Bez glutenu i z niską zawartością tłuszczu.

Indiana Jerky ORIGINAL wieprzowina przepis, który wyróżnia się typowym europejskim słonym smakiem mięsa. Do przygotowania użyto soli z Morza Martwego. Dzięki doskonałej równowadze smaku ten jerky jest prawdziwym smakołykiem ;) Bez glutenu i z niską zawartością tłuszczu.

Fine Gusto Suszone mięso indyk - do suszenia użyte są piersi z chowu przydomowego w Republice Czeskiej. Delikatnie solone plastry o grubości 4 mm suszone są przez kilka godzin, zachowując smak prawdziwego mięsa. Bez glutenu i bez dodatków chemicznych.

Wowboxeo - kiedy zwykłe prezenty dla kobiet nie wystarczą!

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług. Więcej tutaj