Svatební bedna
Svatebni bedna s pacidlem manboxeo.jpg
Svatebni bedna manboxeo.jpg
Svatebni pacidla manboxeo.jpg

Skrzynka prezentowa ślubna

Ślub to ważny moment w życiu każdej pary, dlatego zasługuje na niezwykły prezent. Podarujcie nowożeńcom drewnianą skrzynkę prezentową, zapewniamy wam, że odniesiecie sukces. Skrzynka Manboxeo z motywem ślubnym zawiera skarbonkę i część przeznaczoną... [pl:product_detail_show_all_description]
266.00 zł
* cena zawiera podatek VAT
(3)
Doprava zdarma
Předpokládané doručení Wtorek 21.9.
[pl:product_detail_important_info]

Skrzynkę przesyłamy otwartą

Przygotowana do wysyłki
Wystarczająca trwałość
Bezpieczne opakowanie
Jakościowe produkty
Jakościowy materiał
Numery na skrzynkę
Manboxeo Skrzynka ślubna zawiera 16 produktów:
Ręcznie robiona Skrzynka Ślubna Manboxeo z motywem i skarbonką
Niebieski łom z warsztatu Manboxeo dla chłopców
Różowy łom z warsztatu Manboxeo dla Pani Młodej
WIADOMOŚĆ osobista
Zdjęcie pary młodej na skrzynkę ślubną
10×
Serduszka na skrzynkę ślubną
Wymiary i waga
Waga:
1,8 kg
Temperatura przechowywania:
do 25 °C
Zewnętrzne wymiary skrzynki:
28x28x28 cm
Wewnętrzne wymiary skrzynki:
18×24,5×21,5 cm i 6×22,5×21,5 cm

NIEZAPOMNIANY PREZENT DLA NOWOŻEŃCÓW

Ślub to ważny moment w życiu każdej pary, dlatego zasługuje na niezwykły prezent. Podarujcie nowożeńcom drewnianą skrzynkę prezentową, zapewniamy wam, że odniesiecie sukces. Skrzynka Manboxeo z motywem ślubnym zawiera skarbonkę i część przeznaczoną na prezent, który dla nich kupiliście. Skrzynkę przesyłamy otwartą, można więc w niej umieścić cokolwiek. Dzień ślubu to dzień, w którym nowożeńcy robią wszystko razem, razem kroją tort, razem otwierają skrzynkę ślubną! Podaruj im tę przyjemność! 

MIŁOŚĆ, MIŁOŚĆ, WSZĘDZIE TYLKO MIŁOŚĆ ...

Cokolwiek podarujesz nowożeńcom, tylko dzięki tej skrzynce prezentowej będą mieć wasz prezent ślubny przed oczyma. Z przyjemnością będą oglądać starannie wykonaną skrzynkę z łomem, z ich zdjęciami i serduszkami. 

Ręcznie robiona Skrzynka Ślubna Manboxeo z motywem i skarbonką – ręcznie robiona skrzynka prezentowa z piękną pokrywą ślubną, której dominują postacie pana młodego i panny młodej w bramie weselnej. Skrzynka zawiera skarbonkę, w którą goście weselni wkładają prezenty, które młoda para może potem wspólnie otworzyć! Ta skrzynka będzie nowożeńcom nadal przypominać ich piękny i niezapomniany dzień ślubny. 

Niebieski łom z warsztatu Manboxeo dla Pana Młodego – skrzynkę przesyłamy nieprzybitą, to zależy już od was, ale by nowożeńcy mogli ją otworzyć, niezbędną częścią jest łom! Niebieski oczywiście dla pana młodego. 

Różowy łom z warsztatu Manboxeo dla Pani Młodej – by pannie młodej nie było przykro, przygotowaliśmy łom również dla niej - w kolorze różowym. Ponieważ właśnie kolor różowy symbolizuje czułość, delikatność, miłość romantyczną. I o to dokładnie chodzi w dniu ślubu. 

Zdjęcie pary młodej na skrzynkę ślubną – motyw miłości ze skrzynki czai się ze wszystkich stron, czy to w formie serduszek, którymi jest ostemplowana, czy zdjęcia zakochanej pary, które dodamy na skrzynkę (zdjęcie należy zapisać w koszyku).

Serduszka na skrzynkę ślubną – miłość na weselu musi być, trzeba ją widzieć, dlatego na skrzynce ślubnej znajdują się serduszka, które z natury należą do miłości. 

Manboxeo – Największy sklep internetowy z oryginalnymi produktami – Kiedy zwykłe prezenty dla mężczyzn nie wystarczą

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług. Więcej tutaj