bez-loga.jpg
bez-loga_2.jpg
bez-loga_3.jpg
bez-loga_4.jpg
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám

Skrzynka prezentowa dla miłośnika JERKY

KTO TO JEST JERKYNATOR? Jerkynator to postać tajemnicza, która powstała z ciemnych głębin mięsa, by zaspokoiła głód i smak każdego, kto lubi suszone mięso. Wyjątkowość polega na połączeniu KROWY, ŚWINI i INDYKA. Z każdego z nich Jerky zabrał tylko t... [pl:product_detail_show_all_description]
286.00 zł
* cena zawiera podatek VAT
(6)
Doprava zdarma
Předpokládané doručení Wtorek 21.9.
Przygotowana do wysyłki
Wystarczająca trwałość
Bezpieczne opakowanie
Jakościowe produkty
Jakościowy materiał
Numery na skrzynkę
Manboxeo Skrzynka dla miłośnika JERKY zawiera 11 produktów:
Ręcznie robiona Skrzynka Prezentowa Manboxeo
Łom z warsztatu Manboxeo
WIADOMOŚĆ osobista
Suszone mięso wołowe ze szczyptą chili i pieprzu WildSpartan Jerky 40 g
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 02/2022 Składniki
Suszone mięso wołowe WildSpartan Jerky
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 02/2022
[MB02273-PL]
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 09/2022
[MB02272-PL]
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 08/2022
[MB02270-PL]
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 08/2022
[MB02271-PL]
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 08/2022
[MB02274-PL]
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 08/2022
[MB02254-PL]
[pl:product_contained_items_info_durability_prefix] 09/2022
Wymiary i waga
Waga:
2,3 kg
Temperatura przechowywania:
do 25 °C
Zewnętrzne wymiary skrzynki:
23x23x23 cm

KTO TO JEST JERKYNATOR? 

Jerkynator to postać tajemnicza, która powstała z ciemnych głębin mięsa, by zaspokoiła głód i smak każdego, kto lubi suszone mięso. Wyjątkowość polega na połączeniu KROWY, ŚWINI INDYKA. Z każdego z nich Jerky zabrał tylko to najchudsze, najsmaczniejsze i najlepsze... albo po prostu to nazwa naszej nowej skrzynki prezentowej z łomem ;)

DOSKONAŁE SUSZONE MIĘSO

Jak już wspominano wyżej, skrzynka prezentowa dla miłośnika Jerky zawiera połączenie starannie dobranych produktów tego najlepszego, najsmaczniejszego najchudszego suszonego mięsa:

WildSpartan Jerky STEAKFIRE wołowina - unikalne suszone mięso wołowe z Alp austriackich, które zachwyci wszystkich doskonałym połączeniem smaku steku, papryki, delikatnego chili i pieprzu. Miękkie mięso dosłownie rozpływa się na języku. Bez glutenu, bez chemicznych dodatków. 

Indiana Jerky PEPPERED wołowina - oryginalna receptura, która wyróżnia się typowym europejskim słonym smakiem mięsa. Do przygotowania używana jest sól z Morza Martwego. Idealnie aromatyzowana rozsądną dawką pieprzu. Bez glutenu i z niską zawartością tłuszczu.

Fine Gusto Suszone mięso wołowina - do suszenia używane są tylko wybrane kawałki chudej wołowiny. Delikatnie solone plastry 4 mm, które suszone są przez kilka godzin, zachowują smak prawdziwego mięsa. Bet glutenu i bez chemicznych dodatków.

Indiana Jerky NATURAL wołowina- przepis, który wyróżnia się typowym europejskim słonym smakiem mięsa. Do przygotowania użyto soli z Morza Martwego, której tutaj jest mniejsza ilość niż w innych opakowaniach Indiana jerky. Bez glutenu i z niską zawartością tłuszczu.

WildSpartan Jerky CLASSIC wołowina 40 g - najlepsza suszona wołowina z Austrii, która ma przyjemny smak steka i dosłownie rozpływa się w ustach. Bezglutenowy, bez dodatków do żywności.

Indiana Jerky ORIGINAL indyk - przepis, który wyróżnia się typowym europejskim słonym smakiem mięsa. Do przygotowania użyto soli z Morza Martwego, której tutaj jest mniejsza ilość niż w innych opakowaniach Indiana jerky. Idealnie aromatyzowany rozsądną dawką pieprzu. Bez glutenu i z niską zawartością tłuszczu.

Indiana Jerky ORIGINAL wieprzowina - przepis, który wyróżnia się typowym europejskim słonym smakiem mięsa. Do przygotowania użyto soli z Morza Martwego. Dzięki doskonałej równowadze smaku ten jerky jest prawdziwym smakołykiem ;) Bez glutenu i z niską zawartością tłuszczu.

Fine Gusto Suszone mięso indyk - do suszenia użyte są piersi z chowu przydomowego w Republice Czeskiej. Delikatnie solone plastry o grubości 4 mm suszone są przez kilka godzin, zachowując smak prawdziwego mięsa. Bez glutenu i bez dodatków chemicznych.

Manboxeo - kiedy zwykłe prezenty dla mężczyzn nie wystarczą!

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług. Więcej tutaj