Bedna s autokosmetikou
CarBoxeo
Dárková bedna s autokosmetikou
CarBoxeo
Bedna s autokosmetikou
CarBoxeo
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám

Skrzynka prezentowa z kosmetyką samochodową

Ta skrzynka prezentowa z łomem oferuje waszemu samochodowi kompletny zestaw jakościowej amerykańskiej kosmetyki samochodowej Meguiar´s, bez której po prostu nie można odświeżyć lakieru. Dzięki skrzynce z kosmetyką samochodową jakikolwiek starszy... [pl:product_detail_show_all_description]
393.00 zł
* cena zawiera podatek VAT
(6)
Doprava zdarma
Předpokládané doručení Wtorek 21.9.
Przygotowana do wysyłki
Wystarczająca trwałość
Bezpieczne opakowanie
Jakościowe produkty
Jakościowy materiał
Numery na skrzynkę
Manboxeo Skrzynka z kosmetyką samochodową zawiera 8 produktów:
Ręcznie robiona Skrzynka Prezentowa Manboxeo
Łom z warsztatu Manboxeo
WIADOMOŚĆ osobista
Płynny wosk z naturalną carnaubą Meguiar's 473 ml
Bardzo gęsty szampon samochodowy z odżywkami Meguiar's 473 ml
Środek piankowy do usuwania owadów i asfaltu Meguiar's 425 g
Płyn do polerowania przezroczystych plastików Meguiar's 296 ml
Aplikatory piankowe Meguiar's 2 sztuki
Wymiary i waga
Waga:
4,8 kg
Trwałość żywności:
/
Temperatura przechowywania:
/
Zewnętrzne wymiary skrzynki:
28x28x28 cm

Kompletny zestaw do renowacji i ochrony lakieru 

Ta skrzynka prezentowa z łomem oferuje waszemu samochodowi kompletny zestaw jakościowej amerykańskiej kosmetyki samochodowej Meguiar´s, bez której po prostu nie można odświeżyć lakieru. Dzięki skrzynce z kosmetyką samochodową jakikolwiek starszy samochód zamieni się na nowy. Skrzynka zachwyci każdego, kto chce troszczyć się o swój samochód w sposób maksymalnie możliwy. Jeżeli produkty zostaną zastosowane prawidłowo, to można je używać przez długi okres czasu ;) 

Zestaw ten rozwiąże następujące... 

Produkty w skrzynce dla mężczyzn usuwają z lakieru zanieczyszczenia drogowe, kurz, ptasie odchody, sok z drzew, latające rdze, kropki asfaltowe, kurz lakierowy, utlenianie, utratę połyskuzmętnienie powierzchni, hologramy, okrągłe zadrapania (najczęściej spowodowane nieostrożnym myciem, zwłaszcza w zmywarkach, najlepiej widoczne na słońcu), zwykłe zadrapania (widoczne w świetle dziennym - jeżeli czujecie bruzdę, przesuwając paznokciem po zadrapaniu, to nie można jej usunąć za pomocą kosmetyki samochodowej!), plamy (np. z twardej wody, owadów, ptasich odchodów, soków lub innych agresywnych zanieczyszczeń chemicznych). Usuwanie brudu z samochodu za pomocą następujących produktów nigdy nie było prostsze: 

Płynny wosk z naturalną carnaubą Meguiar's 473 ml - naturalny płynny wosk zawierający naturalną carnaubę chroni lakier, poprawia połysk i między innymi zapewnia doskonałe odpychanie cząsteczek wody, która przynosi najwięcej brudu na powierzchnię karoserii. 

Bardzo gęsty szampon samochodowy z odżywkami Meguiar's 473 ml - ten wspaniale pieniący się szampon samochodowy zawiera optyczne rozjaśniacze i odżywki, które odżywiają lakier i nadają waszemu samochodowi doskonały i błyszczący wygląd nawet podczas normalnego mycia. Szampon jest delikatny dla warstwy wosku, ma zrównoważone pH i może być również stosowany do mycia lakierów matowych! Wystarczy zmieszać 30 ml szamponu z 4 litrami wody i zająć się niesamowicie łatwym myciem samochodu. 

Środek piankowy do usuwania owadów i asfaltu Meguiar's 425 g - usuwanie owadów i asfaltu za pomocą tego środka piankowego będzie tak proste, bowiem jest on radykalnie efektywny i całkowicie ekonomiczny, bezpieczny dla lakieru, części chromowanych, tworzyw sztucznych, świateł i metali. 

Płyn do polerowania przezroczystych plastików Meguiar's 296 ml - płyn do polerowania Meguiar´s jest dokładnie tym, czego potrzebujesz do swoich plastików! Umożliwia łatwe polerowanie reflektorów, desek rozdzielczych i innych przezroczystych powierzchni plastikowych. Płyn skutecznie zwalcza utlenianie, żółknięcie i zadrapania. 

Aplikatory piankowe Meguiar's 2 sztuki - aplikatory z miękkiej pianki, które idealnie pasują do dłoni, polecamy do aplikacji różnych środków: płynów do polerowania, wosków, do czyszczenia wnętrz itd. Aplikatory nadają się do stosowania na wszystkich rodzajach powierzchni - lakierowanych i nielakierowanych, plastikowych, skórzanych i tapicerowanych, są bardzo delikatne, nie mogą ich uszkodzić lub zarysować. 

Wowboxeo - kiedy zwykłe prezenty dla mężczyzn nie wystarczą! 

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług. Więcej tutaj