Bedna pro muže Hygiena.jpg
Hygiena.jpg
Hygiena 2.jpg
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám
Společné fotografie k bednám

Skrzynka prezentowa dla mężczyzn HIGIENA

Na pewno istnieje szereg mężczyzn podążających za hasłem: „Dobry facet powinien pachnieć nawet na zdjęciu". Niemniej jednak można znaleźć mnóstwo mężczyzn, którzy nie przestrzegają tego hasła, codziennie dbając o swoje ciało. Właśnie dla tych osób... [pl:product_detail_show_all_description]
215.00 zł
* cena zawiera podatek VAT
(6)
Doprava zdarma
Předpokládané doručení Wtorek 21.9.
Przygotowana do wysyłki
Wystarczająca trwałość
Bezpieczne opakowanie
Jakościowe produkty
Jakościowy materiał
Numery na skrzynkę
Manboxeo Skrzynka dla mężczyzn HIGIENIA zawiera 8 produktów:
Ręcznie robiona Skrzynka Prezentowa Manboxeo
Łom z warsztatu Manboxeo
WIADOMOŚĆ osobista
Żel pod prysznic THISTLE & BLACK PEPPER 75 ml
Składniki
Mydło THISTLE & BLACK PEPPER 40 g
Składniki
Nawilżający balsam po goleniu THISTLE & BLACK PEPPER 75 ml
Składniki
Mydło w płynie do skóry THISTLE & BLACK PEPPER 75 ml
Składniki
Elegancka doza THISTLE & BLACK PEPPER
Wymiary i waga
Waga:
2,5 kg
Trwałość żywności:
12 miesięcy od otwarcia
Temperatura przechowywania:
/
Zewnętrzne wymiary skrzynki:
23x23x23 cm

Właściwa higiena to znak dżentelmena

Na pewno istnieje szereg mężczyzn podążających za hasłem: „Dobry facet powinien pachnieć nawet na zdjęciu". Niemniej jednak można znaleźć mnóstwo mężczyzn, którzy nie przestrzegają tego hasła, codziennie dbając o swoje ciało. Właśnie dla tych osób przygotowaliśmy skrzynkę prezentową zawierającą najważniejsze męskie potrzeby higieniczne.

Scottish Fine Soaps

Scottish Fine Soaps (SFS) to firma rodzinna z centrum Szkocji z 40-letnią tradycją i jasnym celem: tworzenie wysokiej jakości mydeł i dezodorantów, luksusowych kosmetyków i kreatywnych akcesoriów kąpielowych. Dowodem jakości pracy i wyjątkowości SFS jest działanie na ponad 30 rynkach światowych, gdzie produkty te są bardzo popularne. I właśnie wyjątkowość owych produktów mogą Państwo odkryć w naszej skrzynce dla mężczyzny, w której można znaleźć kosmetyki męskie THISTLE & BLACK PEPPER.

Kosmetyki męskie THISTLE & BLACK PEPPER

Kosmetyki THISTLE & BLACK PEPPER spółki Scottish Fine Soaps to połączenie męskości, elegancji i praktyczności. Czarny pieprz i ostropest to klasyka szkockich mężczyzn. Bogaty i drzewny aromat bursztynowy z nutami cytrusowymi, ziołowymi i rokitnikowymi.

Żel pod prysznic THISTLE & BLACK PEPPER – męski żel pod prysznic o aromacie czarnego pieprzu, wzbogacony ekstraktami ostropestu plamistego, który swoimi mikrogranulkami oczyszcza skórę i pory, wywołując uczucia relaksu, czystości i podnoszenia.

Mydło THISTLE & BLACK PEPPER – bogato pieniące męskie mydło kremowe przeznaczone do nawodnienia i uspokojenia skóry. Wzbogacone o oczyszczający ekstrakt z ostropestu plamistego. 

Balsam nawilżający po goleniu THISTLE & BLACK PEPPER – działa łagodząco, ochronnie, nawilża skórę. Łatwo się wchłania, odżywia skórę i pozostawia wspaniałe uczucie świeżości po goleniu. Ponadto ma bardzo przyjemny męski zapach. 

Mydło w płynie THISTLE & BLACK PEPPER - uspokajające mydło męskie służące do odmładzania skóry. Wzbogacone o oczyszczający ekstrakt z ostropestu plamistego. 

Doza THISTLE & BLACK PEPPER – modna i retro designowa doza z pięknym imponującym kolorem pomarańczowym w luksusowym stylu męskim. 

 Wowboxeo - kiedy zwykłe prezenty dla mężczyzn nie wystarczą!

Ta strona korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług. Więcej tutaj